Kır Düğünü Ankara tavsiye

Club Mirador İncek

Hakkında ;

Ahlatlbel’de TED Ankara Koleji’nin arka tarafında altı dönümlük bir arazide restoran-bar  ve yüzme havuzu olarak 2004 yılından beri hizmet veren mekanımız Turizm Bakanlığı Özel Tesis Belgesi’ne sahiptir. Tamamen doğal taş ve  ahşap gibi malzemelerle oluşturulmuş mekanımızda Akdeniz’deki bir tatil ortamının sıcak atmosferi yansıtılmıştır.

Mogan Gölü’ne hakim panoramik bir manzara eşliğinde değişik hizmetler sunmaktayız. Ankara’ya kır düğünü konseptini ilk getiren mekanlardan biriyiz. Büyülü bir ortamda yaptığımız organizasyonlarda bu güne kadar binlerce konuğumuzu ağırlamış bulunmaktayız. Sadece kır nikahları ve düğün organizasyonları ile değil, eğitim, piknik ve ziyafet gibi firma aktiviteleri ve mezuniyet baloları ile de seçkin gruplara hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Restoranımızda hafta içi ve cumartesileri serpme kahvaltı, pazar sabahları açık büfe kahvaltı sunmanın yanı sıra, cafe-bistro tarzında menümüz ile hem gündüz hem de akşam konuklarımızı ağırlamaktayız. Yüzme havuzumuz ise sıcak Ankara günlerinin en çok talep gören havuzlarının başında gelmekte ve çocuk havuzu bölümü de bulunmaktadır.

www.clubmirador.com.tr


Leave a Comment