Profesyonel HİZMETLER

Bazen bir koşuşturmacanın içindesinizdir. Bu koşuşturmaca yorucu, zor ya da bunaltıcı gelebilir. Eğer doğru amaçlar uğruna koşturuyorsanız; bunun size kattığı şey mutlaka deneyim-bilgi birikimi olacaktır.

Evet, bir koşuşturmacanın içindeydik. Hatta neredeyse çocukluk yaşlarımızdan beri bu işin içinde bir şeyler yapmak için koşturuyorduk. Geçen yıllar bize sadece yeni yaş değil,tecrübede getirmiş; bunu koşuşturmacandan bir an sıyrılıp kendimize zaman ayırdığımızda fark ettik. Bu yüzden temas ettiğimiz tüm kişilerin işlerini en iyi şekilde, en sorunsuz, en kısa sürede kısacası zamanı en verimli şekilde kullanarak çözüyoruz. Biz bunu fark edince; sektöre, kendimize ve hatta başka insanlara daha faydalı olabileceğimizi düşündük.İşte böyle kuruldu MOD PRODÜKSİYON. Kurulduğumuz günden beri de bir koşuşturmacanın içindeki insanlara,bir an durup kendilerine vakit ayırabilecekleri alanlar oluşturmaya çalışıyoruz. Böylece herkesin kendisine ayırabilecek vakti oluyor. İnsanlar kendilerine vakit ayırabilirlerse; huzur, konfor, kendini keşfetme, aile ile daha verimli vakit geçirebilme imkanına sahip oluyor. Böylece işine dinlenmiş olarak dönebilme ve işinde daha üretken, daha verimli olabilme şansını yakalıyor. İşte bu bizi çok mutlu ediyor…

 • FOTOĞRAF

  Fotoğraf gerçektir, Sizin gerçeklerinizi kendi gözümüzden size yansıtmayı seviyoruz!
 • Katolog- Ürün çekimleri

  Stüdyo MOD olarak kurulduğumuz tarihten bu güne, bir çok firma ve markanın ürün çekimlerini gerçekleştirerek referanslarımızı arttırmaya devam ediyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızı kullanılarak doğru bakış açısı ve doğru kadrajlar ile yaptığımız ürün çekimlerini, yine profesyonel olan fotoğraf programları ile destekleyerek, firmaya sunuyoruz.
 • Moda Çekimleri

  Yaratıcı çözümleri ile beklentilerinizin üzerinde hizmet sunan Stüdyo MOD,projenin geliştirilmesinden katoloğun teslimine kadar tüm süreci kapsayan bir hizmet sunmaktadır. Doğru kadroyu ekipman ve mekan ile birleştirerek dilerseniz size özel titizlik ve özen ile hazırlanan dekor ile stüdyo ortamında flim seti zenginliğinde kurulan setlerde en başarılı fotoğrafları oluşturmayı amaçlamaktadır
 • Kurumsal Tanıtım Filmleri

  MOD Prodüksiyon, Ankara merkezli bir prodüksiyon firması ve multimedya ajansıdır. Hedef kitle üzerinde arzu edilen etkiyi bırakacak görsel ürünlerinizin üretimi ve tasarımı için çalışan firmamız; Tanıtım Filmi, Animasyon Film, Havadan Görüntüleme, Fotoğraf Hizmetleri, 360 Derece Sanal Tur Projeleri, Sanal Gerçeklik Uygulamaları, Arayüz Tasarımı alanlarında hizmet vermekte, birçok kurum ve markaya çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

İş Gücü

Fotoğraf
100%
Katolog ve Ürün çekimleri
100%
Kurgu, Montaj,Renklendirme
100%
Photoshop
100%
Moda Çekimleri
100%
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
100%

Daha Fazla Örnek için , Sizi Ofisimize Kahve İçmeye Bekliyoruz!